SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, FAT, silver, vikt 263 g.

69211. SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, FAT, silver, vikt 263 g.

Stämplat GEWM, H9 1958.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplat GEWM, H9 1958.

Bruksslitage.

Antal besök: 653