VITRINSKÅP, 1900-tal.

VITRINSKÅP, 1900-tal.
69189. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Tudelat. Avlutat med infälld belysning. Längd 101 cm, bredd 52 cm, höjd 112 cm.

Bruksslitage. Maskstunget samt repor. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
69189. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Antal besök: 671