BORDSLAMPA i form av amorin med snäcka, metall, 1900-tal.

69173. BORDSLAMPA i form av amorin med snäcka, metall, 1900-tal.

Medföljer 5 glaskupor, varierande utförande troligen ej original.
Tot höjd inkl glaskupa ca 53 cm.

Slitage. Glaskupor med enstaka nagg. En glaskupa (vit med svrat dekor) med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 928