FELIPE GIL GALLANGO. "Redondela", olja på pannå, signerad F Gil Gallango.

69169. FELIPE GIL GALLANGO. "Redondela", olja på pannå, signerad F Gil Gallango.

Ca 29,5 x 40 cm.

Spricka i pannå. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 29,5 x 40 cm.

Spricka i pannå. Repor.

Antal besök: 2 472