BOKHYLLA, 32 delar "Royal System" Poul Cadovius, Danmark, 1900-talets mitt.

69154. BOKHYLLA, 32 delar "Royal System" Poul Cadovius, Danmark, 1900-talets mitt.

Teak. Med 7 gavlar samt 19 hyllor. Skåp med klaff i flätat Bangkokteak, skåp med tre lådor samt skåp med två lådor, skåp med skjutdörrar. Två tidsskriftshyllor.
2 + 2 + 4 + 36 krokar för uppsättning av hyllor.

Bruksslitage, fläxkar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläxkar.

Antal besök: 7 445