DOCKSKÅP, Lundby, 1900-talets andra hälft.

69150. DOCKSKÅP, Lundby, 1900-talets andra hälft.

Plast, löstagbara fronter, el. Längd 88, bredd 39, höjd 62 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 1 633