HALVFRANSKABAND, "Tusen och en natt", illustrationer av Fernand Scultz-Wettel, band I-IV, tidigt 1900-tal.

691359. HALVFRANSKABAND, "Tusen och en natt", illustrationer av Fernand Scultz-Wettel, band I-IV, tidigt 1900-tal.

26,5 x 21 cm.

Bruksslitage, blekta ryggar.
Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

26,5 x 21 cm.

Bruksslitage, blekta ryggar.
Ej genomgånget.

Antal besök: 641