Novum Testamentum, 1758.
Erik den fjortondes historia, Olof Celsius, 1795.
Vestigiis gnosticorvm in novo testamento, 1773.
Lexicon, 2 del, Francois-Suedois, Jacob Björkegren, 1784.
med flera.
Skador/slitage/gulnade blad.
Ej genomgångna.
Novum Testamentum, 1758.
med flera.
Skador/slitage/gulnade blad.
Ej genomgångna.