Från Östergötland, Alice Trolle, 1918.
Från Östergötlands bygder, Gravallius, 1890.
Kyrko-Lagfarenhet utur Linköpings dom-capitels ämbets-bref, 1825.
Östgötalagen, 1830.
Skador/slitage.
Ej genomgångna.
Östgötalagen, 1830.
Skador/slitage.
Ej genomgångna.