BÖCKER, 4 band, Östergötland, 1800-1900 tal.

69121. BÖCKER, 4 band, Östergötland, 1800-1900 tal.

Från Östergötland, Alice Trolle, 1918.
Från Östergötlands bygder, Gravallius, 1890.
Kyrko-Lagfarenhet utur Linköpings dom-capitels ämbets-bref, 1825.
Östgötalagen, 1830.

Skador/slitage.
Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Östgötalagen, 1830.

Skador/slitage.
Ej genomgångna.

Antal besök: 828