SKYLTDOCKA, 1800-tal.

SKYLTDOCKA, 1800-tal.
691080. SKYLTDOCKA, 1800-tal.

Höjd 162 cm.

Åldersslitage samt slitage på tyget.

Gör en kostnadsfri värdering!
691080. SKYLTDOCKA, 1800-tal.

Höjd 162 cm.

Antal besök: 494