KONSULATSKYLT emalj.

KONSULATSKYLT emalj.
690913. KONSULATSKYLT emalj.

Tillverkarstämplad Sprakareds emaljverk Kinnahult
Mått: 77 x 55 cm.

Åldersrelaterat slitage, smärre rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!
690913. KONSULATSKYLT emalj.

Mått: 77 x 55 cm.

Antal besök: 1 136