VITRINSKÅP för hörn, invändigt tygklätt, 1900-tal.

69087. VITRINSKÅP för hörn, invändigt tygklätt, 1900-tal.

Längd ca 115, djup ca 60, höjd 214 cm.

En vitrindörr med skada. Bruksslitage. Repor, stötmärken. Enstaka nagg. Klädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 137