FINN WENNERWALD. hamnmotiv, olja på duk, signerad.

69049. FINN WENNERWALD. hamnmotiv, olja på duk, signerad.

Finn Wennerwald Danmark, 1896-1969, 52 x 59 cm.

Smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smutsig.

Antal besök: 1 946