BORD, med plåtkap, sent 1900-tal.

690498. BORD, med plåtkap, sent 1900-tal.

Längd 180, bredd 103, höjd 85 cm

OBS: Bordet fraktas ej utan hämtas på Sundby magasin 9/10 alternativt 10/10

Proveniens: Strängnäs museums föremålssamling, Sundby.

Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej fullständigt genomgången.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 073