MATGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

69045. MATGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Bestående av bord, samt 4 st stolar, Bordets mått; diameter 105, höjd 74 cm, 2 st iläggsskivor á 30 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 892