ASKFAT, "Esso", 1900-tal.

ASKFAT, "Esso", 1900-tal.
690098. ASKFAT, "Esso", 1900-tal.

I form av ett däck, diameter ca. 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 276