BJÖRN JONSSON. Litografier, 3 st. signerade.

689926. BJÖRN JONSSON. Litografier, 3 st. signerade.

Hamnmotiv 95/310, ca 24 x 25 cm.
Landskap 91/300, ca 18 x 23 cm.
Sjömotiv ca 17,5 x 12 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sjömotiv ca 17,5 x 12 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 795