BÅLSKÅL, porslin, Kina, Kanton, 1900-talets slut.

68943. BÅLSKÅL, porslin, Kina, Kanton, 1900-talets slut.

Dekor av figurscen i polykroma färger. Diam 36 cm.

Nagg samt mindre glasyrbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 872