PILBÅGE SAMT SPJUT, trä, 1800-tal.

689398. PILBÅGE SAMT SPJUT, trä, 1800-tal.

Längd 168 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 168 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 430