BÖCKER, 6 st, tema "Erotik", 1900-tal.

689391. BÖCKER, 6 st, tema "Erotik", 1900-tal.

"Erotique de l'art", 1966.
"The complete book of erotic art", vol 1-2, 1978.
"Historie de la litterature erotique", 1989.
"Aphrodite", 1901.
"Illustrierte Sittengeschichte", E Fuchs,
"Felicien Rops werke von Gustave Kahn".

Slitage, ej genomgånget, påskrifter, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Erotique de l'art", 1966.
"Aphrodite", 1901.

Antal besök: 709