KRISTALLMOTTAGARE, 3 st samt TRATT, plåt.

68919. KRISTALLMOTTAGARE, 3 st samt TRATT, plåt.

Tratt höjd ca 70 cm.

Tratt med slitage, ej funktionstestad.
Kristallmottagare och hörlurar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tratt höjd ca 70 cm.

Antal besök: 1 231