SPARBÖSSA, mässing, "Östergötland enskilda bank, Hemsparbössa", 1900-tal.

68903. SPARBÖSSA, mässing, "Östergötland enskilda bank, Hemsparbössa", 1900-tal.

Höjd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 616