FICKUR 2 st, Omega varav en i silver.

68874. FICKUR 2 st, Omega varav en i silver.

Fickur Omega silver, 15 jewels, yttre diameter ca 5 cm
Fikcur Omega, palque/lamine 40 microns, yttre diameter ca 5 cm.

Slitage. Omega 40 microns med stötskadat lock, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 774