SLAGLÅSPISTOL, omkring 1850.

SLAGLÅSPISTOL, omkring 1850.
688592. SLAGLÅSPISTOL, omkring 1850.

Längd 36 cm.

Slitage. skador, senare monteringsskruvar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 36 cm.

Antal besök: 595