SMYCKESSKÅP, Kina, 1900-tal.

SMYCKESSKÅP, Kina, 1900-tal.
688531. SMYCKESSKÅP, Kina, 1900-tal.

Bredd 18 cm, djup 15 cm, höjd 29 cm
Trä/plast och mässingsdetaljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 341