VÄGGTAVLOR, gips, 2 stycken, signerade CCC, Danmark.

688382. VÄGGTAVLOR, gips, 2 stycken, signerade CCC, Danmark.

29 x 48 cm.

En tavla med flera mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 48 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 590