BOKHYLLOR, 1 par, med rikt skuren dekor, nyrenässans, 1800-tal.

68816. BOKHYLLOR, 1 par, med rikt skuren dekor, nyrenässans, 1800-tal.

Längd 72, bredd 38, höjd 118 cm vardera.

Slitage, bakstycken med hål, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 352