SOFFGRUPP, 3 delar, konst läder, 1900-tal.

688111. SOFFGRUPP, 3 delar, konst läder, 1900-tal.

Soffgrupp med en soffa och ett par fåtöljer.

Mått soffa:
Längd 180 cm.
Bredd 75 cm.
Rygghöjd 79 cm.
Sitthöjd 41 cm.

Mått par fåtölj:
Rygghöjd 84 cm.
Sitthöjd 41 cm.
Bredd 47 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått soffa:
Längd 180 cm.
Bredd 75 cm.
Rygghöjd 79 cm.
Sitthöjd 41 cm.

Mått par fåtölj:
Rygghöjd 84 cm.
Sitthöjd 41 cm.
Bredd 47 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 582