MEKANISK LEKSAK, "Schuco-Rolly" clown, 1950-talet.

687916. MEKANISK LEKSAK, "Schuco-Rolly" clown, 1950-talet.

Höjd 21,5 cm.

Lätt bruksslitage. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21,5 cm.

Antal besök: 1 230