LJUSSTAKAR, ett par, GAB brons, 1930-tal.

68781. LJUSSTAKAR, ett par, GAB brons, 1930-tal.

Klotformade, höjd ca 9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klotformade, höjd ca 9 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 192