MYNTSKÅP, 1900-talets mitt.

MYNTSKÅP, 1900-talets mitt.
687798. MYNTSKÅP, 1900-talets mitt.

Mahogny, längd ca. 45, bredd 34, höjd 106 cm.

Bruksslitage. 2 brännmärken. Kant med nötmärke.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 304