ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, skinn, Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft.

687770. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, skinn, Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft.

Höjd 109, bredd 93 cm.

Slitage, ställvis kraftigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 109, bredd 93 cm.

Slitage, ställvis kraftigt.

Antal besök: 4 460