BOKHYLLA, 2 sektioner, fanerad teak, 1900-talets mitt.

687433. BOKHYLLA, 2 sektioner, fanerad teak, 1900-talets mitt.

Bokhylla i två sektioner i totalt 13 delar.

2 st Skåpsdelar, en med 4 st lådor, andra med bakomliggande hyllplan, längd 60 cm, bredd 35 cm, höjd 82,5 cm.

2 st Glasdörrar, 48,5 x 29 cm.

4 st större hyllplan, längd 120, bredd 22 cm.

2 st mindre hyllplan, längd 96 cm, bredd 21,5 cm.

1 st Skrivbordsdel, längd 96 cm, bredd 50 cm.

Slitage, sprickor, slagmärken, beslag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 336