SKEPPSMODELL, vikingaskepp.

SKEPPSMODELL, vikingaskepp.
687110. SKEPPSMODELL, vikingaskepp.

Byggt av modellbåtbyggare W. Clemens Stockholm.
Modell efter Gokstads-skeppet, Norge, 800-tal.
Höjd 50 cm Längd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm Längd 60 cm.

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 2 028