STÖRRE PARTI ÄTPINNAR, Kina, 1900-tal. Ca 1500-1600 st.

686954. STÖRRE PARTI ÄTPINNAR, Kina, 1900-tal. Ca 1500-1600 st.

Delvis dekor av blommor, Tennskodda i ena änden. Längd 25 cm.

Smärre slitage men troligen ej varit i bruk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 599