MINIMOPED, Honda Z50, "monkeybike" 1900-talets andra hälft.

686248. MINIMOPED, Honda Z50, "monkeybike" 1900-talets andra hälft.

Model Z50AK5.

Ej funktionstestad. Slitage. Lackskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Model Z50AK5.

Antal besök: 18 956