BORD, 1900-talets första hälft.

685681. BORD, 1900-talets första hälft.

Claw on ball fötter 65x65 cm, höjd 75 cm.

Omfattande fläckar, slitage och färgskiftning.
Spricka på bordsskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spricka på bordsskiva.

Antal besök: 222