FISKGRYTA, koppar, 1800-tal.

FISKGRYTA, koppar, 1800-tal.
68561. FISKGRYTA, koppar, 1800-tal.

Lock märkt, J. Olsson Ödeshög, längd ca 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 655