TAKLAMPA, art deco, 1900-talets första hälft.

68490. TAKLAMPA, art deco, 1900-talets första hälft.

Med tre glaskupor. Tot höjd ca 70 cm.

Mindre slitage. Bucklor vid bottenknopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 227