BADRUMSSKÅP, metall, Swedbergs, 1960/70-tal.

684841. BADRUMSSKÅP, metall, Swedbergs, 1960/70-tal.

Längd 65, djup 13,5, höjd 38,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 386