JAN JONSVING. Olja på duk.

JAN JONSVING. Olja på duk.
684575. JAN JONSVING. Olja på duk.

Stilleben med sjusstake och böcker. Signerad och daterad 1985, 73x60 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 1 512