LENA PETTERSSON. Etsning.

LENA PETTERSSON. Etsning.
684187. LENA PETTERSSON. Etsning.

Beslutet. Signerad och numrerad 12/175 ex. Daterad -82.
26x21 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

26x21 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 2 959