LOCKSKÅL samt VAS, glas, Erika Lagerbielke Orrefors.

68326. LOCKSKÅL samt VAS, glas, Erika Lagerbielke Orrefors.

Vas, blå/turkos, osignerad, höjd ca 16 cm.
Lockskål, grön och svart, signerad Orrefors 914177 Erika Lagerbielke 1-88, diameter ca 13, tot höjd ca 11,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 256