CYKEL, militär, Svensk, 1960-tal.

683092. CYKEL, militär, Svensk, 1960-tal.

Märkt med tre-kronor på ram samt nummer 2678325M, med reservdelshållare under pakethållare.
1 st originalhjul, märkt med tre-kronor, 1963, Värnamo Lyx.

Ramhöjd ca 56 cm.
Hjulstorlek 28 x 1'5/8 x 1½.

Slitage, tejprester, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramhöjd ca 56 cm.
Hjulstorlek 28 x 1'5/8 x 1½.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 5 129