DOCKA, Hans Völk, Tyskland, 1940-tal.

68296. DOCKA, Hans Völk, Tyskland, 1940-tal.

Märkt HV. Höjd ca 48 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt HV. Höjd ca 48 cm.

Skador.

Antal besök: 2 358