SOFFBORD med pärlemoinläggningar. Japan, ca 1920-tal.

68252. SOFFBORD med pärlemoinläggningar. Japan, ca 1920-tal.

Höjd 62 cm, diameter 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62 cm, diameter 53 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 991