DOCKOR, 2 st, 1930/40-tal.

DOCKOR, 2 st, 1930/40-tal.
68172. DOCKOR, 2 st, 1930/40-tal.

Längsta längd ca 36 cm.

Slitage och skador. En arm av på en docka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 36 cm.

Antal besök: 2 577