ARTHUR TREVOR HADDON. Vattenhämterskor, akvarell, signerad.

68116. ARTHUR TREVOR HADDON. Vattenhämterskor, akvarell, signerad.

37,5 x 54,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

37,5 x 54,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 715