680894. VÄSKA, "Keepall 60", Louis Vuitton.
Väska i weekendmodell med monogrammönstrad canvas och detaljer av naturfärgat skinn och gulmetall. Med tillhörande adresstag. Stämpelmärkt "Louis Vuitton, Paris, Made in France".
Längd 60 cm, bredd 26 cm, höjd 32 cm.
Bruksslitage. Obetydliga fläckar samt smärre repor. Ställvis något sprucket skinn. Lagning vid dragkedja.