RELIEF, gips, "Kyssen", signerad Erik Höglund-78, 1/10.

68058. RELIEF, gips, "Kyssen", signerad Erik Höglund-78, 1/10.

31 x 41 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 41 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 700